Wybierz miasto:

Gdańsk

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

07:30

Trening Obwodowy/Funkcjonalny

07:30 - 08:30

Leszek

Trening Obwodowy/Funkcjonalny

07:30 - 08:30

Leszek

08:30

10:00

Zdrowy kręgosłup

10:00 - 11:00

Leon

Zdrowy kręgosłup

10:00 - 11:00

Leon

Zumba Fitness

10:00 - 11:00

Kamila

11:00

Trening funkcjonalny

11:00 - 12:30

Jacek

Kettlebell

11:00 - 12:00

Kasia

17:00

JOGA

17:00 - 18:00

MARTA

18:00

Aerodance

18:00 - 19:00

Marta

JOGA

18:00 - 19:00

MARTA

Kettlebell

18:00 - 19:00

Leszek

Giriewoj sport

18:00 - 19:00

Leon

Pilates

18:00 - 19:00

Wioleta

Odchudzanie

18:00 - 19:00

Ola

19:00

Zdrowy kręgosłup

19:00 - 20:00

Wioleta

Kettlebell

19:00 - 20:00

Maciej

Odchudzanie

19:00 - 20:00

Ola

ZUMBA TONING

19:00 - 20:00

KAMILA

Zdrowy kręgosłup

19:00 - 20:00

Leon

PUPOMANIA

19:00 - 20:00

Ola

Kettlebell

19:00 - 20:00

Leszek

Rozciąganie/Stretching

19:00 - 20:00

Maciej

20:00

Kickboxing PODSTAWY

20:00 - 21:00

MACIEJ

Kickboxing

20:00 - 21:00

Alicja

Trening Obwodowy/Funkcjonalny

20:00 - 21:00

Leszek

Aerodance

20:00 - 21:00

Marta

21:00

Trening funkcjonalny

21:00 - 21:40

Maciej

Kettlebell

21:00 - 21:40

Leszek

Kwidzyn

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

08:30

Joga w hamakach

08:30 - 10:00

Małgosia Kamińska

Rozciąganie/Stretching

08:30 - 09:30

Małgosia

PUPOMANIA

08:30 - 09:30

Monika

Pilates

08:30 - 09:30

Natalia

PUPOMANIA

08:30 - 09:30

Monika

17:00

Fit & Slim

17:00 - 18:00

Natalia

18:00

Power pump

18:00 - 19:00

Kasia

Fitness Trampoliny

18:00 - 19:00

Monika

Power pump

18:00 - 19:00

Kasia

Fitness Trampoliny

18:00 - 19:00

Monika

Fit & Slim

18:00 - 19:00

Natalia

19:00

Pilates

19:00 - 20:00

Natalia

Strong by Zumba/Toning

19:00 - 20:00

Ewa

Pilates

19:00 - 20:00

Natalia

Strong by Zumba/Toning

19:00 - 20:00

Ewa

PUPOMANIA

19:00 - 20:00

Monika

20:00

SALSATION Fitness

20:00 - 21:00

AGNIESZKA

Spinning

20:00 - 21:00

Aleksandra

SALSATION Fitness

20:00 - 21:00

AGNIESZKA

Spinning

20:00 - 21:00

Ania

21:00

Crossfit

21:00 - 22:00

Tomek

Crossfit

21:00 - 22:00

Tomek

Crossfit

21:00 - 22:00

Tomek

Crossfit

21:00 - 22:00

Tomek