Wybierz miasto:

Gdańsk - Gdańsk Duża

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

08:00

Rezerwacja Sali

08:00 - 08:50

Czarek

08:10

09:00

10:00

ZUMBA

10:00 - 10:50

KAMILA

10:30

SPARINGI

10:30 - 12:00

NIKITA

11:00

Rezerwacja Sali

11:00 - 12:00

Alicja

17:00

Rezerwacja Sali

17:00 - 18:00

Alicja

18:00

JOGA

18:00 - 19:00

ELENA

SPINNING

18:00 - 18:50

LUIZA

TABATA

18:00 - 18:50

ELENA

SPINNING

18:00 - 18:50

LUIZA

19:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

19:00 - 19:50

LEON

BOKS

19:00 - 19:50

NIKITA

AERODANCE

19:00 - 19:50

MARTA

BOKS DLA DZIECI

19:00 - 19:50

NIKITA

STEP & SHAPE

19:00 - 20:00

MARTA

20:00

STEP & SHAPE

20:00 - 20:50

MARTA

ZUMBA

20:00 - 20:50

KAMILA

BOKS

20:00 - 20:50

NIKITA

20:15

STRETCHING

20:15 - 21:00

Marta

Gdańsk - Gdańsk Mała

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

08:00

Rezerwacja Sali

08:00 - 08:50

Czarek

09:00

Rezerwacja Sali

09:00 - 10:30

Kasia

10:30

TRENING FUNKCJONALNY

10:30 - 12:00

JACEK

11:00

KETTLEBELL DLA POCZĄTKUJĄCYCH

11:00 - 11:50

KASIA

17:00

18:00

KETTLEBELL DLA POCZĄTKUJĄCYCH

18:00 - 18:50

KASIA

ZDROWY KRĘGOSŁUP

18:00 - 18:50

LEON

TRENING INTERWAŁOWY

18:00 - 18:50

ALICJA

19:00

CROSS TRAINING

19:00 - 19:50

ALICJA

TRENING FUNKCJONALNY

19:00 - 19:50

LESZEK

KETTLEBELL & BULGARIAN BAG

19:00 - 19:50

LEON

TRENING FUNKCJONALNY

19:00 - 19:50

LESZEK

20:00

CROSS TRAINING

20:00 - 20:50

ALICJA

20:15

MOBILITY

20:15 - 21:00

Alicja

Kwidzyn - Kwidzyn Fitness

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

08:10

PILATES

08:10 - 09:10

NATALIA

STRETCHING

08:10 - 09:10

ANIA

17:00

FIT DANCE

17:00 - 18:00

DOMINIKA

SPINNING

17:00 - 18:00

ANIA

18:00

SZOK TRENING

18:00 - 19:00

MONIKA

FIT MARSZ

18:00 - 19:00

EWA

PUPOMANIA

18:00 - 19:00

MONIKA

FIT MARSZ

18:00 - 19:00

EWA

FIT & SLIM

18:00 - 19:00

NATALIA

19:00

PILATES

19:00 - 20:00

NATALIA

POWER PUMP

19:00 - 20:00

KASIA

PILATES

19:00 - 20:00

NATALIA

POWER PUMP

19:00 - 20:00

KASIA

20:00

FIT DANCE

20:00 - 21:00

DOMINIKA

SPINNING

20:00 - 21:00

ANIA

SPINNING

20:00 - 21:00

ANIA

20:15

21:00

CROSSFIT

21:00 - 22:00

TOMASZ

CROSSFIT

21:00 - 22:00

TOMASZ